^Back To Top

Pomóżmy Zosi Lewandowicz, to nasza Rodzina!

Zosia 2014

Nasza córeczka Zosia (prawnuczka Władysława Oziewicza), która w tym roku kończy 3 latka, z każdym rokiem daje nam coraz więcej radości. Choroba na którą cierpi - mukowiscydoza - niesie jednak wiele trosk i wydatków. Zwracamy się więc do naszej Rodziny z prośbą o wsparcie leczenia Zosi poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę MATIO.

Zosia 2014

 

Za każdą pomoc z serca dziękujemy.

 

Rodzice Zosi
Tomek i Martyna Lewandowicz

 

  Jak można wesprzeć leczenie Zosi?
We wniosku o przekazanie 1% podatku na rzecz opp, tam gdzie należy wpisać nr KRS wpisz: 0000097900, a w informacjach uzupełniających jako cel szczegółowy koniecznie wpisz dla Zofii Lewandowicz.

 

Czym jest mukowiscydoza?
Mukowiscydoza to nieuleczalna choroba genetyczna, atakująca głównie układ oddechowy i pokarmowy. Choroba ta wymaga codziennych zabiegów rehabilitacyjnych, specjalnej diety oraz podawanie http://espanacialis.org/ wielu leków, w tym między innymi enzymów trzustkowych do każdego przyjmowanego posiłku. Koszty leczenia są wysokie i wraz z wiekiem dziecka rosną, gdyż często stan zdrowia osoby chorej z upływem czasu się pogarsza. Więcej informacji o tej chorobie znajdziecie
na http://www.mukowiscydoza.pl/mukowiscydoza/czym-jest-mukowiscydoza.html